O firmie – Przeprowadzki Intrans

O firmie - Intrans PrzeprowadzkiOd momentu swojego powstania firma Intrans Przeprowadzki jest bezpośrednio związana z sektorem usług przeprowadzkowych i transportowych, dzięki czemu trafnie odpowiada na indywidualne potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Reprezentując profesjonalną firmę przeprowadzkową Intrans oferuje szeroki wachlarz usług związanych z kompleksową obsługą każdego typu przeprowadzki.

Dodatkowo, jako firma reprezentująca branżę transportową Intrans zajmuje się krajowym i zagranicznym przewozem rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Intrans Przeprowadzki.

Łącząc w sobie wiedzę i bogactwo doświadczeń z temperamentem oraz kreatywnością młodego zespołu firma Intrans Przeprowadzki skutecznie zaspakaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy przeprowadzamy biuro czy dom jednorodzinny każdą przeprowadzkę traktujemy indywidualnie starając się, aby zakres oraz jakość świadczonych przez nas usług odpowiadała rzeczywistym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

W przypadku przeprowadzek biur i firm największy nacisk kładziemy na odpowiednie zabezpieczenie sprzętu komputerowego, specjalistycznych maszyn oraz dokumentów, podczas gdy w trakcie przeprowadzki prywatnej szczególną troską otaczamy przedmioty wskazane przez klientów jako delikatne lub cenne.

Od początku naszej działalności zaufało nam wielu klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Szczęśliwie przeprowadziliśmy dziesiątki biur i firm, które – z naszą pomocą – szybko wznowiły działalność w nowych siedzibach.

Dlaczego Klienci wybierają Intrans?

Pytani o wybór firmy przeprowadzkowej klienci tłumaczą, że poszukiwali firmy oferującej tanie, a zarazem kompleksowe usługi przeprowadzkowe odbywające się w przyjemnej atmosferze. I takie właśnie są przeprowadzki z Intrans! Szybko i bezboleśnie przeprowadzamy mieszkania prywatne, domy jednorodzinne, biura i firmy. Oferujemy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę w trakcie pakowania i zabezpieczania mienia, a także bezpieczny transport pod wskazany adres. Każdego dnia nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby Twoja przeprowadzka była komfortowa i bezproblemowa.

Zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów oferujemy demontaż i montaż mebli, transport ręczny i samochodowy oraz pomoc w ustawianiu mebli i osprzętu po przeprowadzce.

Nasze usługi głównie świadczymy na terenie całej Polski m.in.: Warszawa, Piaseczno, Wrocław,  Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Szczecin. Poza tym w naszej ofercie znajduje się transport krajowy oraz transport międzynarodowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Intrans Przeprowadzki.

Kontakt – 660 048 500

e-mail:
info@intrans-przeprowadzki.pl
Oddział Warszawa

ul. Czerniakowska 26b lok XXI
00-714 Warszawa

Oddział Piaseczno

ul. Pawia 6/26
05-500 Piaseczno


Wyświetl większą mapę

NISKIE CENY

WYCENA gratis!

Z Intrans każda przeprowadzka to tylko formalność. Naszym klientom oferujemy częste rabaty oraz zniżki na wybrane trasy.

Opakowania

Gratis!

Zapakuj się szybko i skutecznie z profesjonalnym systemem opakowań, który przygotujemy specjalnie dla Ciebie!

Ubezpieczenie

Przeprowadzki

Obecnie posiadamy trzy komplementarne polisy ubezpieczeniowe, które zabezpieczają niezbędne obszary naszej działalności.