Jak ocenić zakres planowanej przeprowadzki?

Podczas rozmowy w siedzibie firmy przeprowadzkowej możesz o czymś zapomnieć lub mieć problemy z oszacowaniem gabarytów przeprowadzanych mebli i sprzętów. Dlatego spotkanie z przedstawicielem firmy warto odbyć w lokalu, mieszkaniu lub domu, w którym jest przedmiotem przeprowadzki.

Na miejscu fachowiec będzie mógł rzetelnie określić zakres prac oraz niezbędne materiały pakowe. To również dobry moment, aby wskazać przedmioty, które są dla Ciebie ważne lub cenne, w związku z czym wymagają szczególnej troski w trakcie relokacji.
Rozmowę z przedstawicielem firmy warto zakończyć prośbą o przygotowanie szczegółowej, pisemnej oferty. Szczegółowa analiza takiej oferty pozwoli nam sprawdzić, czy o niczym nie zapomnieliśmy i ocenić stopień zabezpieczenia naszych dóbr.

Przed powierzeniem przeprowadzki konkretnej firmie warto się spotkać z przedstawicielami przynajmniej trzech firm przeprowadzkowych działających w naszym regionie. Jeśli nie mamy czasu na porównywanie ofert kilku firm, zapytajmy znajomych lub sąsiadów, którzy wcześniej korzystali z usług takich firm. Z pewnością polecą nam tę wartą zaufania.

Zapraszamy do kontaktu: Intrans

Comments are closed.